O NAŠEJ FIRME


O NAŠEJ FIRME

Naša firma pôsobí na trhu s výplňami otvorov viac ako 15 rokov a počas týchto rokov  sme sa plynule rozvíjali, tak vzhľadom na kvalifikovanosť našich odborníkov, ako aj zhotovovanie a montáž našich výrobkov.
Naše výplne otvorov sú vyrobené nemeckou technológiou, z kvalitných základných materiálov, v záujme toho, aby vyhovovali aj najprísnejším požiadavkám.

 

Čestné partnerstvo


O dokonalosti našej práce nič  nesvedčí lepšie, ako to, že v roku 2016 sme už štvrtýkrát získali čestný certifikát nášho hlavného dodávateľa Inoutic, v zmysle ktorého sme partnerom, ktorý dosahuje najväčší obrat s ich profilmi v Maďarsku.

Špičkový európsky výrobca profilov PVC výplní otvorov Inoutic/Deceuninck Gmbh, založený v roku 1956 , je už 15 rokov našim partnerom.
Našou odbornosťou a oddanosťou sme dokázali dosiahnuť, že od počiatočných rokov do dnes sme sa rozrástli na firmu s výnosom viac ako 1.830 miliónov forintov.

 

Pokojná voľba


Pokojná voľbaKeď si zvolíte nás, tak si budete môcť užívať pokoj poskytovaný novo namontovanými oknami a dverami nie len dnes, ale aj o roky či desaťročia!

Najdôležitejším prostriedkom dosiahnutia kvality je systém vybudovaný podľa normy MSZ EN ISO 9001:2009, ktorým je zabezpečená stála a zároveň dokonalá úroveň našich výrobkov a tiež aj našich služieb.
Nami predávané výrobky nezabezpečia pre váš domov len ochranu proti vlámaniu, ale prezentovaním ekologického vedomia sa stanú už od momentu ich výroby, po dlhé roky ich používania, hodnotami vášho domova!

Ekologické výrobky


Naše výrobky poskytujú dokonalú tepelnú izoláciu, aby ste sa cez zimu či v lete mohli cítiť čo najpríjemnejšie vo vašom domove, a pre ich schopnosť výnimočnej zvukovej izolácie sa môžete cítiť - nech sa váš domov nachádza fyzicky kdekoľvek, či na tichej periférii mesta alebo v rušnom centre mesta -, ako na ostrove pokoja.

 

Ekologické výrobkyKľudne sa môžete spoľahnúť na našu odbornosť a naše výrobky prispôsobené k najmodernejším nárokom, ktoré sa pri ich energetickej úspornosti môžu stať  Vašimi partnermi aj v jedinečných architektonických riešeniach. Nech je váš domov nositeľom akéhokoľvek štýlu, sme si istí, že nájdete medzi našimi výrobkami taký, ktorý dokonale zapadne do jeho prostredia, nech je klasického či ultramoderného dizajnu. Naše výrobky používané v stavebníctve sa vyznačujú dlhou životnosťou, ich údržba je jednoduchá, a vykazujú pritom aj vynikajúce tepelnoizolačné hodnoty!

 

Našim cieľom je partnerstvo založené na vzájomnej dôvere, preto vytvárame pre našich klientov a spolupracovníkov stabilné prostredie.

 

Certifikát 2017